Przepisy

Receptury dla szkolnych stołówek

warto_wiedziec_2_3_mini

Zdrowo i smacznie

Czy można urozmaicić jadłospis, mając na uwadze nie tylko dobro dzieci, ale również ograniczenia prawne i finansowe? Jak gotować zdrowo i jednocześnie smacznie? I w końcu, jak zachęcić dzieci do jedzenia nielubianych dotąd składników?

Odpowiedzi na te i wiele podobnych pytań udzielamy w naszych przepisach kulinarnych. Receptury Fundacji szkoła na widelcu mają na celu przede wszystkim pomóc pracownikom szkolnych i przedszkolnych stołówek w przygotowaniu pełnowartościowych, smacznych posiłków. Podpowiadają również jak urozmaicić jadłospisy wprowadzając do nich zupełnie nowe pomysły na przygotowanie popularnych składników.

Przepisy