Za nami finał programu „Misja stołówka”! w Polsat CafePolsat Cafe wyemitował właśnie ostatni, dwunasty odcinek programu

Czas płynie naprawdę szybko! Dopiero świętowaliśmy pierwszy odcinek „Misji stołówka”, a 24 listopada Polsat Cafe wyemitował ostatni, dwunasty odcinek programu, którego pomysłodawcą i prowadzącym jest Grzegorz Łapanowskizałożyciel Fundacji Szkoła na widelcu.

 

Jak możemy podsumować pierwszą edycję? Było aktywnie i niezwykle inspirująco. Przez kilka tygodni odwiedziliśmy 10 przedszkoli i szkół w całej Polsce, gdzie spotykaliśmy się z rodzicami, lokalnymi władzami, dyrektorami, nauczycielami i pracownikami szkolnych stołówek. A wszystko po ty, by poprawić jakość żywienia naszych dzieci, a tym samym zadbać o ich przyszłość.

 

W każdym odcinku staraliśmy się pokazać, że jedzenie w szkole może być pełnowartościowe, smaczne i oryginalnie przygotowane. Dlatego zmienialiśmy szkolne jadłospisy i uczyliśmy zdrowego gotowania. Pokazaliśmy drogę, którą należy iść! Mamy poczucie, że zmieniliśmy podejście do prawidłowego odżywiania i zyskaliśmy nowych przyjaciół.

 

Więcej o programie „Misja stołówka” można przeczytać w zakładce „Nasze projekty

Newsletter Szkoła na Widelcu

Newsletter

Szkoła na widelcu

Zapisz się do naszego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj powiadomienia o naszych projektach, szkoleniach i najnowszych przepisach.

Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako "RODO"). RODO obowiązywać będzie w identycznym zakresie we wszystkich krajach Unii Europejskiej, a więc także w Polsce. W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Możesz w każdej chwili zmienić ustawienia prywatności w przeglądarce. Zachęcamy do zapoznania się z nową polityką prywatności i polityką cookies Fundacji Szkoła na widelcu.
Zamknij