Rodzinne warsztaty w Dorożkarni14 stycznia przeprowadziliśmy rodzinne warsztaty na Mokotowie

Naszymi warsztatami chcemy inspirować dzieci i rodziców do smakowania, gotowania i cieszenia się wspólnymi posiłkami, a to wszystko w imię lepszego smaku, zdrowia i samopoczucia gotujących – tych małych i dużych. Dlatego w ostatnią sobotę spotkaliśmy się z rodzicami i dziećmi w Dorożkarni. Pokazaliśmy jak w prosty sposób przygotować pyszne i wartościowe śniadanie.

Oprócz wiedzy czysto teoretycznej były też ćwiczenia praktyczne. Pod czujnym okiem Magdaleny Święciaszek, uczestnicy przygotowali salsę z avocado z dużą ilością kolendry, tradycyjny hummus i babeczki owsiane z budyniem jaglanym i owocami. Było pysznie i energetycznie, a najmłodszy kucharz lat miał 3 i świetnie poradził sobie w naszej kuchni.

Składamy serdeczne podziękowania dla domu kultury Dorożkarnia za zaproszenie!

A wszystkich zachęcamy do zapoznania się z ofertą ciekawych zajęć jakie odbywają się w tym domu kultury na co dzień http://www.dorozkarnia.pl/

newsletter grzegorz lapanowski

Newsletter

Szkoła na widelcu

Zapisz się do naszego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj powiadomienia o naszych projektach, szkoleniach i najnowszych przepisach.

Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako "RODO"). RODO obowiązywać będzie w identycznym zakresie we wszystkich krajach Unii Europejskiej, a więc także w Polsce. W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Możesz w każdej chwili zmienić ustawienia prywatności w przeglądarce. Zachęcamy do zapoznania się z nową polityką prywatności i polityką cookies Fundacji Szkoła na widelcu.
Zamknij