Kulinarne Urodziny z Fundacją Szkoła na WidelcuCzy wiecie, że możecie z nami zorganizować niezapomniane urodziny ?

 

Przyjęcie urodzinowe ze Szkołą na Widelcu to połączenie kulinarnej przygody z zabawą i nauką.

Wspólne gotowanie oraz jedzenie przygotowanych potraw to świetny sposób na wspólne spędzenie czasu z przyjaciółmi, kolegami z klasy czy rodziną!

Dzieci pod opieką edukatora przygotowują danie główne oraz deser.

 

Menu warsztatowe przygotowujemy oczywiście na podstawie preferencji jubilata.

 

-Przygotowujemy autorskie scenariusze zajęć kulinarnych oparte na wieloletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi
-Menu opieramy na produktach nieprzetworzonych i naturalnych.
-Budujemy w pełni wyposażone stacje warsztatowe, przy których dzieci samodzielnie, ale pod bacznym okiem Edukatorów przygotowują dania z naturalnych produktów, poznają nowe smaki i zapachy, nowe, nieznane produkty.
-Po naszych warsztatach rośnie świadomość kulinarna dzieci, są bardziej otwarte na nowe smaki i zapachy.
-Warsztaty poprzedza część teoretyczna, dotycząca zdrowego odżywiania (głównie rozmowa o produktach, z których będziemy przygotowywać danie) oraz zasad pracy w kuchni.

 

Ofertę możecie pobrać klikając na poniższy obrazek.

 

 

 

newsletter grzegorz lapanowski

Newsletter

Szkoła na widelcu

Zapisz się do naszego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj powiadomienia o naszych projektach, szkoleniach i najnowszych przepisach.

Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako "RODO"). RODO obowiązywać będzie w identycznym zakresie we wszystkich krajach Unii Europejskiej, a więc także w Polsce. W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Możesz w każdej chwili zmienić ustawienia prywatności w przeglądarce. Zachęcamy do zapoznania się z nową polityką prywatności i polityką cookies Fundacji Szkoła na widelcu.
Zamknij