Konferencja online Żywienie dzieci i młodzieży w praktyce

POSZERZ SWOJĄ WIEDZĘ O DOŚWIADCZENIA PRAKTYKÓW I NAJLEPSZYCH EKSPERTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ ŻYWIENIEM DZIECI I MŁODZIEŻY W POLSCE!

Jeśli jesteś:

• Dietetykiem,
  • Psychologiem, w szczególności psychodietetykiem,
  • Edukatorem żywieniowym/kulinarnym,
  • Specjalistą zdrowia publicznego,
  • Intendentem,
  • Osobą odpowiedzialną za żywienie w placówkach edukacyjnych,
  • Studentem kierunku związanego z dietetyką i żywieniem,
  • Rodzicem lub osobą zainteresowaną tematem żywienia dzieci i młodzieży powyżej 3 roku życia.

Konferencja Żywienie dzieci i młodzieży w praktyce jest dla Ciebie!

Dlaczego warto?

• Dwa dni pełne najaktualniejszej wiedzy przekazanej w formie 16 wykładów ekspertów i praktyków zajmujących się żywieniem dzieci i młodzieży.
  • 3 panele eksperckie z udziałem publiczności i możliwością zadawania pytań na żywo.
  • Wiedza oparta na EBM- Evidence-based medicine.
  • Interdyscyplinarne podejście do żywienia dzieci i młodzieży.
  • Dostęp do nagrań przez pół roku po zakończeniu konferencji.
  • Możliwość zadawania pytań prelegentom na czacie podczas wykładów.
  • Możliwość bezpłatnego uzyskania certyfikatu uczestnictwa w konferencji po pomyślnym przejściu testu wiedzy.
  • Brak dodatkowych kosztów dojazdu na konferencję. Zdobywasz wiedzę nie wychodząc z domu!
  • Kupując udział w wydarzeniu wspierasz Fundację Szkoła na Widelcu oraz edukację żywieniowo- kulinarną dzieci i młodzieży w Polsce.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

KOD ZNIŻKOWY: WIDELEC dla 150 pierwszych rejestrujących się osób 🙂

ZAPRASZAMY!