Konferencja „Interaktywnie, online i zdrowo! Warsztaty o nawykach żywieniowych – Dzieci Lubią Zdrowo Jeść!”05.11.2020 odbędzie się konferencja online organizowana przez pracowników Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

 

 

Poznacie na niej odpowiedzi na pytania:

 

  1. Jak wpływać na nawyki żywieniowe dzieci? Z jakich dostępnych i ciekawych metod można korzystać?

  2. Jak edukacja kulinarna i wspólne gotowanie może zmniejszyć otyłość wśród dzieci i młodzieży?

  3. Jak otoczenie, w którym funkcjonują dzieci może utrudniać bądź sprzyjać podejmowaniu przez nich prozdrowotnych zachowań?

  4. Czym jest medycyna stylu życia? Dlaczego warto zadbać o styl życia już od najmłodszych lat?

  5. Jak budować u dzieci nawyki związane z niemarnowaniem żywności?

  6. Czym jest Uważne Jedzenie i jakie niesie korzyści?

 

Wystąpią m.in. przedstawiciele Banków Żywności, Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia oraz MY 🙂

 

 

 

Całe wydarzenie jest BEZPŁATNE.

 

Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona. Nie zwlekajcie z rejestracją! ZAPISZ SIĘ

 

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie TUTAJ 

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

newsletter grzegorz lapanowski

Newsletter

Szkoła na widelcu

Zapisz się do naszego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj powiadomienia o naszych projektach, szkoleniach i najnowszych przepisach.

Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako "RODO"). RODO obowiązywać będzie w identycznym zakresie we wszystkich krajach Unii Europejskiej, a więc także w Polsce. W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Możesz w każdej chwili zmienić ustawienia prywatności w przeglądarce. Zachęcamy do zapoznania się z nową polityką prywatności i polityką cookies Fundacji Szkoła na widelcu.
Zamknij