Konferencja „Interaktywnie, online i zdrowo! Warsztaty o nawykach żywieniowych – Dzieci Lubią Zdrowo Jeść!”

05.11.2020 odbędzie się konferencja online organizowana przez pracowników Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Poznacie na niej odpowiedzi na pytania:

1. Jak wpływać na nawyki żywieniowe dzieci? Z jakich dostępnych i ciekawych metod można korzystać?

2. Jak edukacja kulinarna i wspólne gotowanie może zmniejszyć otyłość wśród dzieci i młodzieży?

3. Jak otoczenie, w którym funkcjonują dzieci może utrudniać bądź sprzyjać podejmowaniu przez nich prozdrowotnych zachowań?

4. Czym jest medycyna stylu życia? Dlaczego warto zadbać o styl życia już od najmłodszych lat?

5. Jak budować u dzieci nawyki związane z niemarnowaniem żywności?

6. Czym jest Uważne Jedzenie i jakie niesie korzyści?

Wystąpią m.in. przedstawiciele Banków Żywności, Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia oraz MY 🙂

Całe wydarzenie jest BEZPŁATNE.

Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona. Nie zwlekajcie z rejestracją! ZAPISZ SIĘ

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie TUTAJ

Serdecznie zapraszamy!