Co jeszcze czeka nas w 2018 roku ?Listopad i grudzień to dwa ostatnie miesiące roku i mimo, że większość ludzi szykuje się już wtedy do świąt, planuje urlopy na następne wakacje, albo zastanawia się nad noworocznymi postanowieniami - my prężnie pracujemy nad projektami, na które z ogromną przyjemnością chcielibyśmy Was zaprosić jeszcze w tym roku!

Poniżej przedstawiamy Wam przedświąteczny rozkład jazdy Fundacji Szkoła na Widelcu.

Każdy z warsztatów jest bezpłatny i ogólnodostępny dla wszystkich, a warunkiem uczestnictwa jest zapis na warsztaty – czy to nie cudownie, że możemy się spotkać w tylu miejscach jeszcze w tym roku?

 

18.11 (niedziela) Arkadia na Widelcu „Domowy Fast food”

W Galerii Handlowej Arkadia w Warszawie w niedzielę niehandlową odbędą się kolejne bezpłatne warsztaty kulinarne dla dzieci, podczas których pod czujnym okiem Pawła – naszego fundacyjnego męskiego pierwiastka wspólnie przygotujemy meksykańskie quesadillas z chrupiącą cieciorką, serem i pomidorami oraz domowe frytki z batatów!

Zapraszamy dzieci w wieku 5-15 lat.

Zapis: http://arkadia.grandkitchen.pl

 

24.11 (sobota) Mokotów na Widelcu „Więcej warzyw na talerzu”

W sobotę, w Centrum Handlowym Galeria Mokotów w Warszawie odwiedzi nas wyjątkowa osoba – autorka bloga https://ammniam.pl Magdalena Gembacka, która ostatnio wydała wspaniałą książkę o warzywach i owocach w naszej codziennej kuchni. Zaprosiliśmy ją do naszej mokotowskiej kuchni i podczas bezpłatnych rodzinnych warsztatów zrobimy rozgrzewającą zupę i koktajl paprykowo – dyniowy z owocami. Zapraszamy Was do zapisu, który obejmuje jedno miejsce dla osoby dorosłej i jedno dla dziecka – w końcu to warsztaty rodzinne, podczas których trenujemy współpracę 🙂

Zapis: https://mokotow.grandkitchen.pl

 

1.12 (sobota) Wroclavia na Widelcu „Świąteczna kuchnia regionalna”

W pierwszą sobotę grudnia Paweł przyjedzie prosto z Warszawy do Galerii Handlowej Wroclavia, żeby przyrządzić z małymi i dużymi smakoszami i adeptami sztuki kulinarnej tradycyjne polskie potrawy świąteczne – nie zdradzamy Wam więcej – chcemy, żeby była to niespodzianka. W końcu to nasze pierwsze świąteczne warsztaty we Wrocławiu. Pamiętajcie, że to bezpłatne warsztaty rodzinne, więc zapisujecie nie tylko swoje dziecko – ale też siebie.

Zapis: http://wroclavia.grandkitchen.pl

 

1.12. (sobota) Warsztaty Szkoły na Widelcu podczas Targów Czytaj Skład

Wierzymy, że każdy ma jakąś nadprzyrodzoną moc – nasza to umiejętność pojawiania się w kilku miejscach na raz! Zatem nie dość, że będziemy we Wrocławiu, będziemy też w Warszawie – i to w samym jej sercu. Przy ul. Brackiej 23 w Domu Braci Jabłkowskich odbędą się bezpłatne warsztaty kulinarne, podczas Targów Czytaj Skład. To fantastyczna okazja, żeby poznać dobre produkty, fantastycznych wystawców i przy okazji pogotować z nami! Kasia pokaże Wam jak zrobić słynne orkiszowe gofry, a do nich pyszne konfitury. Na wierzch dodamy orzechy i bakalie od ITAC.  Poznamy też kasze, dressingi i nowe sposoby na przygotowanie warzyw. Wspólnie przygotujemy witaminowe miski- każdy stworzy swoją własną, autorską sałatkę!

Zapraszamy dzieci w wieku 5-15 lat.

Zapis: https://czytajsklad.com/targi/

 

 

9.12 (niedziela) Arkadia na Widelcu „Święta, święta”

U nas zawsze jest wyjątkowo, dlatego podczas pierwszych z dwóch świątecznych bezpłatnych warsztatów dla dzieci w Centrum Handlowym Arkadia zrobimy deser. Razem z Adą przygotujemy piernik i podamy go z gorzką czekoladą oraz ekspresową konfiturą śliwkową dla zabieganych – czeka nas dużo mieszania, ścierania i krojenia, czyli tego co uwielbiamy w warsztatach kulinarnych. Będzie też dużo czekolady, więc przygotujcie się na bardzo brudne, ale szczęśliwe buzie Waszych pociech! Zapraszamy dzieci w wieku 5-15 lat.

Zapis: http://arkadia.grandkitchen.pl

 

16.12. (niedziela) Arkadia na Widelcu „Święta, święta”

Podczas kolejnych świątecznych warsztatów przygotujemy tradycyjny barszcz czerwony na domowym zakwasie, a do tego wspólnie ulepimy uszka. Każdy będzie mógł zabrać do domu swój zakwas, który będzie w sam raz na wigilijną kolację! Będzie świątecznie i pysznie – pod okiem Ady – bo poza tym, że jest cukierniczką, pomaga Mikołajowi w kuchni i zna jego wszystkie tajne receptury. Zapraszamy dzieci w wieku 5-15 lat.

Zapis: http://arkadia.grandkitchen.pl

 

22.12 (sobota) Mokotów na Widelcu „Święta, święta”

Tuż przed samymi świętami, chcielibyśmy spotkać się z Wami przy wspólnym warsztatowym stole, żeby ugotować coś pysznego i złożyć Wam świąteczne życzenia. To nasze pierwsze święta w Galerii Mokotów, dlatego mamy dla Was super menu – nie zdradzimy Wam co to będzie, jednak przygotujcie się na smaczne i tradycyjne menu!  Pamiętajcie, że to bezpłatne warsztaty rodzinne – więc zapis dotyczy jednej osoby dorosłej i jednego dziecka!

Zapis: https://mokotow.grandkitchen.pl

 

newsletter grzegorz lapanowski

Newsletter

Szkoła na widelcu

Zapisz się do naszego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj powiadomienia o naszych projektach, szkoleniach i najnowszych przepisach.

Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako "RODO"). RODO obowiązywać będzie w identycznym zakresie we wszystkich krajach Unii Europejskiej, a więc także w Polsce. W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Możesz w każdej chwili zmienić ustawienia prywatności w przeglądarce. Zachęcamy do zapoznania się z nową polityką prywatności i polityką cookies Fundacji Szkoła na widelcu.
Zamknij