WŁĄCZ SIĘ

Wierzysz, że zdrowe jedzenie ma znaczenie?

O zdrowie i przyszłość naszych dzieci powinniśmy zatroszczyć się wspólnie już dziś. Prawidłowe i mądre odżywianie to lepsze, świadome życie.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

Oglądaj, komentuj, wspieraj i dziel się najnowszymi informacjami! Twoje zaangażowanie to dla nas najlepsza motywacja! Polub nas na Facebooku, suskrybuj nasz kanał na You Tube i oglądaj zdjęcia z ostatnich akcji

Myśl globalnie, działaj lokalnie!

Wierzymy, że każdy może zmieniać swoje otoczenie i działać na rzecz zdrowego odżywiania. Jeśli realizujesz projekty promujące zdrowie w swojej społeczności, napisz do nas. Podziel się swoimi osiągnięciami i daj dobry przykład innym.

info@szkolanawidelcu.pl

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM FUNDACJI

Interesujesz się tematyką zdrowego odżywiania i chcesz zostać wolontariuszem Fundacji? Napisz dlaczego to dla Ciebie ważne i czym chciałbyś się zająć.

info@szkolanawidelcu.pl

Współpraca z biznesem

Twoja firma chciałaby zaangażować się w edukację kulinarną dzieci? To nic trudnego!

• Nasz zespół może przygotować projekt lub warsztaty skrojone na miarę potrzeb i oczekiwań każdej firmy.

Z pomocą prawdziwych pasjonatów zdrowego odżywiania – dietetyków, edukatorów kulinarnych, szefów kuchni, wolontariuszy i managerów projektów możesz aktywnie włączyć się w promowanie zdrowia w Polsce.

• Nie masz pomysłu na projekt? My mamy ich wiele i z sukcesem realizujemy kolejne!

Włącz się w działania jako partner naszej Fundacji, wpierając bieżące programy edukacyjno-kulinarne Szkoły na widelcu.

• Zorganizuj warsztaty przyprawione szczyptą dobra!

Połącz przyjemne z pożytecznym i skorzystaj z oferty rodzinnych warsztatów kulinarnych dla swoich pracowników, z których dochód zostanie przekazany na edukację kulinarną dzieci? Napisz do nas i poznaj szczegółową ofertę.