3 książki, które warto mieć na wakacjach!

Warto wiedzieć

Nasze propozycje dla miłośników czytania, gotowania i dobrego jedzenia!

Wakacje – czas bliskich i dalekich podróży oraz wypoczynku. To dwa najlepsze powody, żeby wyposażyć się w dobrą książkę. Dobrą – czyli taką, którą możecie razem przeglądać, czytać, o której możecie dyskutować lub dzięki której możecie coś wspólnie ugotować. Mamy trzy nowości – każda inna.

Poradnik kulinarny „JedzOnko 2”

Wydany przez Fundację Iskierka, która zajmuje się pomaganiem (we wszelkich sprawach) dzieciom z chorobą nowotworową i ich rodzinom. Wydana przez nich kolejna już książka to zbiór potraw, które są nie tylko proste w wykonaniu, ale także zaplanowane pod kątem wspierania organizmu. Przepisy będą odpowiednie także dla zdrowych dzieci i dorosłych też! Miła dla oka, ale i dla umysłu. Pokazuje, że kolory warzyw i owoców mają bardzo duże znaczenie, a dzięki wskazówkom zawartym w poradniku wyczarujecie wspólnie z dziećmi wspaniałe potrawy. Kupcie tę książkę, pomóżcie ISKIERCE i gotujcie kolorowo.

Poradnik dostaniecie w internetowym sklepie fundacji

cena: 30 zł Całkowity dochód ze sprzedaży książki przeznaczony jest na rzecz podopiecznych Fundacji Iskierka.

Rok na Targu

Książka, a właściwie zbiór ilustracji w formie książki – to zdecydowanie pozycja dla najmłodszych czytelników i ich rodziców. Na targu w Dobroszycach co miesiąc zmieniają się kolory, symbole i kształty. Odwiedzają go JANUSZE, Strojnisia i inni bohaterowie. I jak na dobrym targu można na nim dostać po prostu wszystko! Ta książka zachęca do odkrywania, poszukiwania i przede wszystkim do rozmowy. 12 ilustracji pełnych chaosu i treści – bez wyrazów, przecinków i spacji. To historia, którą każde dziecko stworzy samo– razem z rodzicami.

Książka dostępna jest w dużych księgarniach stacjonarnych i internetowych.

cena: 44,90 zł, a teraz możecie zgarnąć ją za 35,90 zł!

Gotujemy

Gotowaliście kiedyś na papierze? Teraz macie okazję – to pozycja dla wszystkich kulinarnych maniaków, idealna, aby zabrać ją do plecaka. Zawiera mnóstwo zadań, zagadek i miejsca na rysunki i bazgroły. Najlepiej sprawdzi się w momentach, kiedy nie możemy gotować na serio! – Rozwija umysł umiejętności manualne i kreatywność. Możecie rozwiązywać kolejne misje razem – wtedy zawsze czas podróży płynie szybciej – i ciekawiej! Pełna pięknych rysunków i grafik książka powinna znaleźć się w Waszych plecakach podróżnych obowiązkowo.

Dostaniecie ją na stronie wydawnictwa babaryba.pl

Cena: 36,90 zł,  a teraz możecie zgarnąć ją za 25 zł!