Przekaż Darowiznę

Fundacja Szkoła na Widelcu

Tworzymy i realizujemy innowacyjne programy edukacyjno-kulinarne dla dzieci, rodziców, nauczycieli i pracowników stołówek, bazujące na połączeniu zajęć teoretycznych i praktycznych.
W 2017 roku uruchomiliśmy pierwszą edycję Ogólnopolskiego Programu Dobrzejemy ze Szkołą na Widelcu. 1000 szkół otrzymało pakiety edukacyjne dla 140 000 dzieci. POMÓŻ NAM docierać do jak największej ilości dzieci, nauczycieli, rodziców i kucharzy.

Działamy po to, abyśmy wszyscy DOBRZE jedli.

Darowizna

0 Zaożyciel