Współpraca fundacji z Food Lab Studio

Razem możemy więcej! W imię tej zasady, partnerem naszych działań jest jedna z największych przestrzeni kulinarnych w Polsce – FOOD FAB STUDIO. Wspólnie działamy na rzecz edukacji kulinarnej, realizujemy warsztaty i prowadzimy szkolenia.

Nazwa projektu: Inicjatywy w FOOD LAB STUDIO

Data realizacji: od 2015 roku

Cel projektu: FOOD LAB STUDIO to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy, które od początku swojego istnienia konsekwentnie wspiera wszystkie działania Fundacji Szkoła na widelcu. W efekcie, dzięki naszym wspólnym inicjatywom, od kilku miesięcy tworzymy silną społeczność zjednoczoną wokół Fundacji i idei zdrowego odżywiania. Celem współpracy obu organizacji jest również stała edukacja kulinarna, promocja rodzinnych form spędzania wolnego czasu, a także współpraca z osobami i instytucjami zainteresowanymi popularyzowaniem zdrowego stylu życia.

Realizacja: W ramach współpracy z FOOD LAB STUDIO, realizujemy szereg inicjatyw, takich jak:
– Comiesięczne warsztaty kulinarne dla rodzin, realizowane przez uznanych szefów kuchni i pasjonatów gotowania. Całkowity dochód z zajęć zostaje przekazany na edukację kulinarną dzieci, czyli działania Fundacji Szkoła na widelcu.
– Spotkania z wolontariuszami Fundacji Szkoła na widelcu, czyli cykliczne spotkania z inspirującymi osobami ze świata dietetyki i kulinariów, które dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jeśli chcesz zostać wolontariuszem naszej Fundacji, napisz na: info@szkolanawidelcu.pl
– Food Revolution Day – coroczne święto promujące zdrowe żywienie dzieci. W tym roku, w ramach jego obchodów, zorganizowaliśmy bezpłatne warsztaty kulinarne dla dzieci z jednej z warszawskich szkół.

Partner projektu:

logo_food_lab_studio 2