Program telewizyjny „Misja stołówka” w polsat cafe

Nazwa projektu: Misja stołówka

Data realizacji: 2015

Cel projektu: Nowy program na antenie Polsat Cafe ukazuje stan żywienia zbiorowego w Polsce. Celem programu jest poprawa jakości żywienia w placówkach oświatowych, analiza systemu żywienia zbiorowego, diagnoza występujących trudności oraz próba ich rozwiązywania. W programie edukujemy i integrujemy osoby odpowiedzialne za żywienie dzieci w 10 przedszkolach i szkołach w całej Polsce.

Realizacja: W 12 odcinkach programu, ekipa Fundacji odwiedza kolejne polskie szkoły, w których wprowadza kulinarną rewolucję. Zmiany zaczynają się od diagnozy obecnego stanu żywienia dzieci. Następnie przedstawiciele Fundacji organizują spotkanie z rodzicami i lokalnymi władzami, zmieniają szkolne menu, i realizują warsztaty dla dzieci i ich opiekunów. Szkoły, po zakończeniu programu, pozostają pod opieką Fundacji – mają szansę konsultacji, wsparcia w procesie wprowadzenia zmian wewnątrz szkoły, gwarancję pomocy merytorycznej.

Emisja programu: wrzesień-grudzień 2015, każdy wtorek o godz. 21.30 w Polsat Cafe

Partner projektu:

Polsat_Café_-_Logo.svg