ARKADIA NA WIDELCU- darmowe warsztaty kulinarne dla dzieci i młodzieży

W październiku rozpoczęliśmy cykl 200 darmowych warsztatów, które prowadzimy we współpracy z centrum handlowym Arkadia.

„Arkadia na widelcu” to innowacyjny i długofalowy projekt, mający na celu wzmocnienie prozdrowotnych postaw u dzieci i ich rodziców. Podczas spotkań uczestnicy poszerzają swoją wiedzę dotyczącą prawidłowego żywienia i ogólnie pojętego zdrowego stylu życia, a wszystko to w miłej i rodzinnej atmosferze. Pokazujemy, że gotowanie może być łatwe i przyjemne. Udowadniamy również, że zdrowe jedzenie może być smaczne. Każde spotkanie skupia się wokół jednego tematu przewodniego, np. konkretnego warzywa lub owocu. W październiku pod lupę wzięliśmy pomidory i dynie.

Rejestracja na warsztaty odbywa się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego on-line na stronie www.grandkitchen.pl (który dostępny jest od poniedziałku do czwartku) lub w Punkcie Rejestracji w Arkadii w dniu warsztatów. Warsztaty odbywają się w każdą sobotę o godz. 12:00, 13:30, 15:00 i 16:30.

Liczba miejsc jest ograniczona. W każdych warsztatach bierze udział max. 12 osób w wieku od 5 do 16 roku życia.

Przyjdźcie, a my zabierzemy Was w kulinarną podróż!

Arkadia na Widelcu

Arkadia na Widelcu temat Pomidor