Za nami finał programu „Misja stołówka”! w Polsat Cafe

Polsat Cafe wyemitował właśnie ostatni, dwunasty odcinek programu

Czas płynie naprawdę szybko! Dopiero świętowaliśmy pierwszy odcinek „Misji stołówka”, a 24 listopada Polsat Cafe wyemitował ostatni, dwunasty odcinek programu, którego pomysłodawcą i prowadzącym jest Grzegorz Łapanowskizałożyciel Fundacji Szkoła na widelcu.

Jak możemy podsumować pierwszą edycję? Było aktywnie i niezwykle inspirująco. Przez kilka tygodni odwiedziliśmy 10 przedszkoli i szkół w całej Polsce, gdzie spotykaliśmy się z rodzicami, lokalnymi władzami, dyrektorami, nauczycielami i pracownikami szkolnych stołówek. A wszystko po ty, by poprawić jakość żywienia naszych dzieci, a tym samym zadbać o ich przyszłość.

W każdym odcinku staraliśmy się pokazać, że jedzenie w szkole może być pełnowartościowe, smaczne i oryginalnie przygotowane. Dlatego zmienialiśmy szkolne jadłospisy i uczyliśmy zdrowego gotowania. Pokazaliśmy drogę, którą należy iść! Mamy poczucie, że zmieniliśmy podejście do prawidłowego odżywiania i zyskaliśmy nowych przyjaciół.

Więcej o programie „Misja stołówka” można przeczytać w zakładce „Nasze projekty