Warsztaty kulinarne „Be a Wege Chef”

11 czerwca na zaproszenie studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego należących do organizacji EMSA (European Medical Students' Association) przeprowadziłyśmy warsztaty kulinarne w ramach projektu EMSA Meet The Dietitian, którego celem jest edukacja w zakresie zasad prawidłowego sposobu odżywiania.

Spotkanie odbyło się pod hasłem: Be a Wege Chef- nie mogło nas tam zabraknąć- tego typu działania są nam szczególnie bliskie

W warsztatach tych uczestniczyli studenci medycyny oraz dietetyki.
Było to niezwykle inspirujące doświadczenie. Wspólnie przygotowaliśmy, między innymi:

Było kolorowo, sezonowo, no i oczywiście przepysznie.
Dziękujemy za zaproszenie. Życzymy powodzenia w dalszych działaniach oraz cieszymy się, że nie jesteśmy sami w dążeniu do tego, by ludzie dobrze jedli ☺

Jeżeli macie ochotę przygotować którąś z potraw, wszystkie przepisy dostępne są na naszej stronie, w zakładce „Przepisy”, lub po kliknięciu na nazwę danego dnia 😉