Warsztaty dla podopiecznych Fundacji Pociechom

Pierwszy październikowy weekend (5 października) mieliśmy okazję spędzić w przepięknym miejscu, w otoczeniu mnóstwa zieleni, zwierząt- koni i alpaków, a przede wszystkim wspaniałych ludzi w siedzibie Fundacji Pociechom przy Wybrzeżu Puckim.

Wspólnie z 10 cudownych dzieci przygotowywaliśmy lunch dla 40 osób (wolontariuszy i pracowników Fundacji Veolia), które w tym czasie zajmowały się odmalowywaniem wiat dla koni.

W menu znalazły się, m.in. zupa krem z dyni, pieczone ziemniaczki prosto z ogniska podane z twarożkiem i szczypiorkiem, pieczywo z masłem czosnkowym i ziołowym, warzywne szaszłyki, a na deser domowa granola w dwóch odsłonach z duszonymi śliwkami oraz duszonymi jabłkami.

Dzieci poradziły sobie doskonale. Dania wyszły przepyszne. Wszyscy zajadali się ze smakiem 🙂

To był bardzo inspirujący dzień.

Pamiętajmy warto pomagać!