Rodzinne warsztaty w Dorożkarni

14 stycznia przeprowadziliśmy rodzinne warsztaty na Mokotowie

Naszymi warsztatami chcemy inspirować dzieci i rodziców do smakowania, gotowania i cieszenia się wspólnymi posiłkami, a to wszystko w imię lepszego smaku, zdrowia i samopoczucia gotujących – tych małych i dużych. Dlatego w ostatnią sobotę spotkaliśmy się z rodzicami i dziećmi w Dorożkarni. Pokazaliśmy jak w prosty sposób przygotować pyszne i wartościowe śniadanie.

Oprócz wiedzy czysto teoretycznej były też ćwiczenia praktyczne. Pod czujnym okiem Magdaleny Święciaszek, uczestnicy przygotowali salsę z avocado z dużą ilością kolendry, tradycyjny hummus i babeczki owsiane z budyniem jaglanym i owocami. Było pysznie i energetycznie, a najmłodszy kucharz lat miał 3 i świetnie poradził sobie w naszej kuchni.

Składamy serdeczne podziękowania dla domu kultury Dorożkarnia za zaproszenie!

A wszystkich zachęcamy do zapoznania się z ofertą ciekawych zajęć jakie odbywają się w tym domu kultury na co dzień http://www.dorozkarnia.pl/