Poszukiwani STUDENCI! Poprowadź z nami warsztaty kulinarne dla dzieci!Wolontariusze poszukiwani SNW 03
Edukacja kulinarna dzieci i młodzieży – super ważna sprawa! Ruszamy z kolejnym projektem. Poszukujemy studentów, którzy chcieliby wcielić się w rolę edukatorów kulinarnych. Jeśli masz ochotę nas poznać i zobaczyć edukację kulinarną w naszym wykonaniu – pomóż nam poprowadzić najfajniejsze warsztaty kulinarne dla dzieci. Dołącz do nas w dniach 1-3 czerwca. Napisz na info@szkolanawidelcu.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Czekamy na Ciebie! Może gotowanie z dziećmi stanie się Twoją pasją?

 

newsletter grzegorz lapanowski

Newsletter

Szkoła na widelcu

Zapisz się do naszego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj powiadomienia o naszych projektach, szkoleniach i najnowszych przepisach.

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Używamy ich w celach statystycznych. Każdy użytkownik może nie wyrazić zgody na umieszczanie plików typu cookies na jego urządzeniu końcowym. W tym celu należy skorzystać z opcji wyłączenia pobierania i przechowywania plików typu cookies w przeglądarce internetowej.
Zamknij