Lokalny Rolnik wspiera działania Fundacji Szkoła na WidelcuWiosna przyniosła kolejną dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy wiedzą, że „jedzenie ma znaczenie”. Od połowy czerwca, podczas robienia zakupów za pośrednictwem nowatorskiej platformy Lokalny Rolnik, każdy może dołożyć swoją symboliczną złotówkę, trzy złote lub pięć, które pomogą Fundacji szerzyć edukację kulinarną wśród dzieci i młodzieży.

Założyciele Lokalnego Rolnika – Sylwia Sławińska i Andrej Modic – powołali do życia to wirtualne targowisko, ponieważ chcą, aby ludzie mieli wygodny i łatwy dostęp do  produktów ekologicznych prosto od wytwórców. Nakłaniają polskich konsumentów do zakładania grup zakupowych i przyłączania się tym samym do lokalnej rewolucji żywnościowej.

Lokalny rolnik, to nie tylko platforma do robienia zakupów. To internetowa wersja społeczności kupującej razem produkty u rolników. – mówi Sylwia Sławińska, założycielka Lokalnego Rolnika.

Jest to przedsięwzięcie z misją, dlatego też firma zdecydowała się na wspieranie działań Fundacji Szkoła na Widelcu – organizacji pozarządowej, która uczy Polaków, jak ważne jest prawidłowe odżywianie i umiejętność gotowania.

Zobaczcie też, dlaczego warto się zaangażować w tą inicjatywę.

Jak działa Lokalny Rolnik możecie zobaczyć na tym filmie, forma filmiku trafia również do dzieci 🙂 :

Zdecydowaliśmy się na współpracę z Fundacją Szkoła na Widelcu, gdyż tak, jak ta organizacja wiemy, że budowanie świadomości na temat tego, jak należy się odżywiać ma ogromne znaczenie – podkreśla  Andrej Modic założyciel Lokalnego Rolnika.

Grzegorz Łapanowski, założyciel i prezes Fundacji Szkoła na Widelcu serdecznie zaprasza Was do wsparcia naszych działań. Razem możemy więcej.

 

 

newsletter grzegorz lapanowski

Newsletter

Szkoła na widelcu

Zapisz się do naszego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj powiadomienia o naszych projektach, szkoleniach i najnowszych przepisach.

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Używamy ich w celach statystycznych. Każdy użytkownik może nie wyrazić zgody na umieszczanie plików typu cookies na jego urządzeniu końcowym. W tym celu należy skorzystać z opcji wyłączenia pobierania i przechowywania plików typu cookies w przeglądarce internetowej.
Zamknij