Kulinarne Urodziny z Fundacją Szkoła na Widelcu

Czy wiecie, że możecie z nami zorganizować niezapomniane urodziny ?

Przyjęcie urodzinowe ze Szkołą na Widelcu to połączenie kulinarnej przygody z zabawą i nauką.

Wspólne gotowanie oraz jedzenie przygotowanych potraw to świetny sposób na wspólne spędzenie czasu z przyjaciółmi, kolegami z klasy czy rodziną!

Dzieci pod opieką edukatora przygotowują danie główne oraz deser.

Menu warsztatowe przygotowujemy oczywiście na podstawie preferencji jubilata.

-Przygotowujemy autorskie scenariusze zajęć kulinarnych oparte na wieloletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi
-Menu opieramy na produktach nieprzetworzonych i naturalnych.
-Budujemy w pełni wyposażone stacje warsztatowe, przy których dzieci samodzielnie, ale pod bacznym okiem Edukatorów przygotowują dania z naturalnych produktów, poznają nowe smaki i zapachy, nowe, nieznane produkty.
-Po naszych warsztatach rośnie świadomość kulinarna dzieci, są bardziej otwarte na nowe smaki i zapachy.
-Warsztaty poprzedza część teoretyczna, dotycząca zdrowego odżywiania (głównie rozmowa o produktach, z których będziemy przygotowywać danie) oraz zasad pracy w kuchni.

Ofertę możecie pobrać klikając na poniższy obrazek.